Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

O našem studiu

Dopřejte si čas pro sebe v příjemném prostředí a s dokonalou péčí. Queen studio je zařízeno tak, abyste si při procedurách zrelaxovali a dobili energii. Přijďte k nám na lymfodrenáže, fotoepilaci, masáž či jinou proceduru.

Queen studio v Hradci Králové

Queen studio v Hradci Králové

Queen studio Vladimíry Diviškové nabízí odborné služby v oblasti péče o tělo. Staráme se o pacienty z Hradce Králové, Pardubic a širokého okolí. Zaměřujeme se zejména na bezbolestnou ultrazvukovou neinvazivní liposukci, vitalizující lymfatické masáže, fotoepilaci celého těla, radiofrekvenci, kyslíkové kúry a komplexní poradenství a diagnostiku.

Všechny tyto procedury provádíme v prostorách našeho moderního kosmetické studia, které sídlí v Hradci Králové v ulici Hradecká 1857. Vlastníme všechny potřebné certifikáty a pravidelně absolvujeme odborná školení. Můžete se spolehnout, že se o vás budou starat profesionálové se špičkovými znalostmi.

 

Profesionální přístroje pro péči o tělo i obličej

V Queen studiu používáme pouze nejmodernější přístroje italské firmy Novaestetyc a Novaclinical. Tyto přístroje vám poskytnou zcela bezpečnou péči. Využíváním těchto zařízení nebo jejich kombinací mohu poskytnout opravdu komplexní péči o vaši pokožku, obličej i celé tělo.

Najdete u mě například hi-tech přístroj ED-One na hloubkovou lymfodrenážkavitační přístroj BODYKA na bezbolestnou ultrazvukovou liposukci a zařízení PLW pro účinnou epilaci a fotoomlazení. Vlastním první přístroj na strie a formování prsou EVOlution 3, který kopíruje přirozené procesy buňek. K radiofrekvenci využíváme přístroj Radio4, který pomáhá redukovat vrásky a vypínat povolenou kůži paží, zad a bříška.

Profesionální přístroje pro péči o tělo i obličej

Certifikáty Queen Studia Vladimíry Diviškové

Abychom zajistili profesionální péči, pravidelně se vzděláváme a absolvujeme rekvalifikační kurzy i odborná školení. Získali jsme mnoho certifikátů a osvědčení pro veškeré naše procedury a služby. Mezi ně můžeme například zahrnout certifikát na masážní techniku Raindrop, kineziotaping, lymfotaping a osvědčení o manuální lymfodrenáži. Zjistěte, jaké další certifikáty máme. 

Zobrazit certifikáty

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.