Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více
Ultrazvuková liposukce

Ultrazvuková liposukce nebo také kavitace

Toužíte po štíhlejší postavě nebo marně bojujete s celulitidou? Ultrazvuková liposukce vám pomůže dosáhnout vysněné postavy bez bolesti. Nízkofrekvenční ultrazvuk odbourává vaše tukové buňky teplem a výsledný efekt je trvalý a viditelný hned po prvním ošetření.

Chcete se objednat nebo se na něco zeptat?

Nabízím nezávaznou konzultaci zdarma. Zavolejte, přijďte za mnou do studia nebo napište přes formulář. Všechny služby a procedury poskytuji tak, aby opravdu pomohly.

Nezávazná konzultace zde

Nebo volejte na +420 607 127 127
a pište na info@queen-studio.cz

Přístrojová ultrazvuková liposukce

Chcete odstranit tuk z problémových partií? Vyzkoušejte bezbolestnou liposukci s kavitačním přístrojem Bodyka. Ultrazvuková liposukce je k lidskému tělu mnohem šetrnější než klasická liposukce. Pomůže vám vyřešit celulitidu, vytvarovat postavu a také okysličit a tonifikovat pokožku. Ošetření je vhodné pro ženy i muže.

Kavitační přístroj Bodyka

Bodyka je výsledkem know-how firmy Novavision Group. Tento jedinečný kavitační přístroj je výsledkem dlouhého a důkladného výzkumu laboratoří Firmy Novavission Group ve spolupráci s fakultou lékařské estetiky a dermatologie známé italské univerzity i specializovanými zdravotnickými zařízeními. Zohledňuje veškeré lékařské i vědecké poznatky a možné vedlejší účinky nejen u klienta, ale i u obsluhy, které se často přehlížejí. Tato nová technologie má celosvětový patent pod obchodní značkou SCP: Safely Cavitation Program (č. patentu: M2008A000628). Výhradním vlastníkem tohoto unikátního patentu je Novavision Group.

Přístroj je určený k odstraňování lokálního tuku celulitidy ultrazvukovými vlnami. Vysílaný ultrazvuk vytváří v tukové vrstvě mikrobublinky, které pod vlivem tlaku okolního prostředí implodují („zhroutí se“) směrem do svého středu, čímž uvolní energii, která trvale rozruší stěnu tukové buňky a tím ji odstraní. Výsledný efekt je trvalý a viditelný již po prvním ošetření. Přístroj využívá patentovaný systém automatické změny hloubky průniku ultrazvuku podle hrubosti tukové vrstvy. Díky tomu se zcela eliminuje nebezpečí popálení pokožky.

Účinky bezbolestné liposukce

  • viditelný úbytek celulitidy
  • úbytek hmotnosti
  • změna tvaru postavy
  • tonifikace pokožky
  • okysličení pokožky

Díky mobilitě přístroje Bodyka lze po dohodě ošetření provádět i z pohodlí vašeho domova.

Výsledky ultrazvukové liposukce

Reference

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Už delší dobu mě trápily bolesti zad, ani návštěva ortopeda a následný rentgen nic neodhalili. Na doporučení známé jsem se domluvil s paní Divíškovou na aplikaci tejpů. I přes počáteční nedůvěru jsem byl velmi mile překvapen. Paní Divišková mi podrobně vysvětlila, jak vše funguje i techniku nalepování pružných pásek. Za necelé tři týdny jsem se zase mohl vrátit k plné zátěži na fotbale. Tuto techniku na bolavá záda mohu jen doporučit.

 
Michal

Tejpování

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.