Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více
Ultrazvuková liposukce

Ultrazvuková liposukce nebo také kavitace

Toužíte po štíhlejší postavě nebo marně bojujete s celulitidou? Ultrazvuková liposukce vám pomůže dosáhnout vysněné postavy bez bolesti. Nízkofrekvenční ultrazvuk odbourává vaše tukové buňky teplem a výsledný efekt je trvalý a viditelný hned po prvním ošetření.

Chcete se objednat nebo se na něco zeptat?

Nabízím nezávaznou konzultaci zdarma. Zavolejte, přijďte za mnou do studia nebo napište přes formulář. Všechny služby a procedury poskytuji tak, aby opravdu pomohly.

Nezávazná konzultace zde

Nebo volejte na +420 607 127 127
a pište na info@queen-studio.cz

Přístrojová ultrazvuková liposukce

Chcete odstranit tuk z problémových partií? Vyzkoušejte bezbolestnou liposukci s kavitačním přístrojem Bodyka. Ultrazvuková liposukce je k lidskému tělu mnohem šetrnější než klasická liposukce. Pomůže vám vyřešit celulitidu, vytvarovat postavu a také okysličit a tonifikovat pokožku. Ošetření je vhodné pro ženy i muže.

Kavitační přístroj Bodyka

Bodyka je výsledkem know-how firmy Novavision Group. Tento jedinečný kavitační přístroj je výsledkem dlouhého a důkladného výzkumu laboratoří Firmy Novavission Group ve spolupráci s fakultou lékařské estetiky a dermatologie známé italské univerzity i specializovanými zdravotnickými zařízeními. Zohledňuje veškeré lékařské i vědecké poznatky a možné vedlejší účinky nejen u klienta, ale i u obsluhy, které se často přehlížejí. Tato nová technologie má celosvětový patent pod obchodní značkou SCP: Safely Cavitation Program (č. patentu: M2008A000628). Výhradním vlastníkem tohoto unikátního patentu je Novavision Group.

Přístroj je určený k odstraňování lokálního tuku celulitidy ultrazvukovými vlnami. Vysílaný ultrazvuk vytváří v tukové vrstvě mikrobublinky, které pod vlivem tlaku okolního prostředí implodují („zhroutí se“) směrem do svého středu, čímž uvolní energii, která trvale rozruší stěnu tukové buňky a tím ji odstraní. Výsledný efekt je trvalý a viditelný již po prvním ošetření. Přístroj využívá patentovaný systém automatické změny hloubky průniku ultrazvuku podle hrubosti tukové vrstvy. Díky tomu se zcela eliminuje nebezpečí popálení pokožky.

Účinky bezbolestné liposukce

  • viditelný úbytek celulitidy
  • úbytek hmotnosti
  • změna tvaru postavy
  • tonifikace pokožky
  • okysličení pokožky

Díky mobilitě přístroje Bodyka lze po dohodě ošetření provádět i z pohodlí vašeho domova.

Výsledky ultrazvukové liposukce

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.