Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Už delší dobu mě trápily bolesti zad, ani návštěva ortopeda a následný rentgen nic neodhalili. Na doporučení známé jsem se domluvil s paní Divíškovou na aplikaci tejpů. I přes počáteční nedůvěru jsem byl velmi mile překvapen. Paní Divišková mi podrobně vysvětlila, jak vše funguje i techniku nalepování pružných pásek. Za necelé tři týdny jsem se zase mohl vrátit k plné zátěži na fotbale. Tuto techniku na bolavá záda mohu jen doporučit.

 
Michal

Tejpování

Dobrý den, ráda bych se podělila o své zkušenosti s ultrazvukovou liposunkcí v oblasti břicha.Již po prvním ošetření jsem byla velice mile překvapena z výsledku, který byl okamžitě viditelný. Na každé další ošetření se již těším z dalšího úbytku centimetrů v pase a jsem maximálně spokojena. Děkuji p. Divíškové za příjemné prostředí, profesionální i lidský přístup a super výsledky.

Alena Dostálová

Ultrazvuková liposukce

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Divíškové. Queen studio jsem začala navštěvovat, protože mě trápily zdravotní problémy ohledně natékání dolních končetin a celkové zavodnění celého těla. Tyto problémy jsem měla od porodu své dvouleté dcery, nic nepomáhalo, nohy stále bolavé a nateklé, ani se nedařilo cvičením dostat dolů kila nabraná v těhotenství.

Proto jsem vyzkoušela ruční lymfatickou masáž přístrojem ED-One. Už po třetí masáži se dostavily výsledky, nohy přestaly natékat a bolet, dokonce jsem zaznamenala i změnu tvaru postavy. Na masáže chodím už měsíc a jsem velice spokojená, neboť konečně po dvou letech jsem objevila to co mě pomohlo od mých zdravotních problémů. Znovu jsem začala i cvičit a cítím se opravdu skvěle.

Jestli máte stejné problémy určitě neváhejte a navštivte Queen studio paní Divíškové, vřele doporučuji. Spokojená zákaznice Zimová Lucie

Lucie Zimová

Lymfodrenáž

Všechno bylo v pořádku, velmi milá paní děkujeme

Jitka

Oxygenoterapie a aroma masáž

Vzhledem ke svým problémům s ramenem, jsem navštívila na doporučení své dcery studio Queen v Hradci Králové, v Hradecké ul. a po domluvě s příjemnou majitelkou studia paní Diviškovou jsem začala absolvovat procedury Evo 3 již v únoru letošního roku. Studio mě nadchlo hned při první návštěvě, neboť na mě dýchlo krásné, voňavé, čisté prostředí vybavené moderními přístroji, s příjemnou a sympatickou majitelkou.

Těmito procedurami jsem se vyhnula pravděpodobně zákroku u odborného lékaře. Rameno po půl roce již nebolí, ale přesto 1x měsíčně preventivně navštěvuji toto studio včetně procedury, neboť relaxační pobyt uvnitř studia na mě působí velice blahodárně. Jsem moc spokojena a doporučuji využít tyto i další procedury dalším lidem trpícím problémy pohybového aparátu. Ještě jednou děkuji majitelce studia Queen za odbornou péči.

 
Fixace bolestivých míst

Výborné, dodnes navštěvuji salon.

Eva

Epilace

Vše, pěkné prostředí a profesionální přístup, doporučuji!

Gabriela

Ultrazvuková liposukce

V Queen studiu jsem podstoupila lymfatickou zeštíhlující masáž a musím říct,že jsem byla maximálně spokojená. Vše mi bylo důkladně vysvětleno, jednání fantastické, domluva byla skvělá a všem mohu toto studio jen doporučit! Určitě to nebyla moje poslední spolupráce.

 
Lymfodrenáž

Příjemná paní, která vše dobře vysvětlí, pěkné prostředí a v neposlední řadě i sleva.

Lenka

Epilace

Před více jak rokem jsem měl problémy s tzv. tenisovo - oštěpařským loktem(bolesti z obou stran loktu). Po pěti návštěvách v Queen studiu s využitím vitalizační masáže většina bolestí ustoupila a mohl jsem bez problémů pokračovat ve sportování. Minulý měsíc mě začaly bolet záda a vitalizační masáž mě opět pomáhá od bolesti a zlepšuje pohyblivost páteře. Queen studio doporučuji při problémech s pohybovým aparátem a svalových bolestech.

 
Jan Pošík

Lymfodrenáž

Queen studio - paní Divíškové má příjemné zázemí se špičkovým vybavením, velmi profesionálním a individuálním přístupem.
Se službami jsem velmi spokojen a budu je využívat i nadále, protože mi velmi pomohly od mých zdravotních problémů.
Mohu jen doporučit !!!

Líbila se mi vstříctnost a ochota.
Super!!!

Pavla

Epilace

Dobrý den,
tímto dopisem bych chtěl vyjádřit poděkování za provedené služby paní Vladimíře Divíškové. Po dvou procedůrách se můj celkový zdravotní stav zlepšil, hlavně otok v oblasti kolene po operaci. S radostí v srdci se snažím doporučovat všem známým i těm, s kterými duskutuji ohledně různých zdravotních problémech.

Ing. Jan Vaněček

Do Queen studia jsem přišla po 8měsíčním užívání ATB, které vyústilo ve 2 operace. Následkem léků tělo přestalo pracovat jak mělo, zastavilo se mi hubnutí (jsem pod dohledem osobního trenéra, před obtížemi -20kg, po nich ani dkg), přidalo se natékání končetin, únava a další drobné problémy. Lymfatické masáže mi doporučila má Pražská lékařka. S paní Diviškovou byla bezvadná domluva, nyní mám za sebou 10 návštěv a musím říct, že otoky jsou pryč, zlepšilo se mi trávení, rozeběhl úbytek váhy, zlepšila se regenerace po cvičení i pocit únavy, a celkově se cítím lépe. Aktuálně pracujeme na odladění intervalu pro pravidelné udržovací návštěvy a já mohu jen a jen doporučit.

Ing. Iva Strachotová, DiS.

Lymfodrenáž

Chcete se objednat nebo na něco zeptat?

Nabízím nezávaznou konzultaci zdarma. Zavolejte, přijďte za mnou do studia nebo napište přes formulář. Všechny služby a procedury poskytuji tak, aby opravdu pomohly.

Nebo volejte na+420607 127 127
a pište na info@queen-studio.cz