Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Odstranění strií

Chcete se efektivně zbavit strií? Neváhejte u nás vyzkoušet vyhlazování strií pomocí revolučního přístroje EVO3Lution. 

Jak se zbavit strií rychle a efektivně

Stavte se k nám na bezbolestné vyhlazování strií, díky kterému se budete cítit sebevědoměji a příjemněji. K eliminaci strií, ale i celulitidy, tuku a obnovení elasticity pokožky využíváme v našem studiu převratný přístroj v estetické biologii EVOlution 3. Zařízení kopíruje přirozené procesy buněk a celého organismu. Ošetření probíhá pro organismus vlastním způsobem, a tak nemusíte mít obavy z nežádoucích následků! Kromě výše zmíněného se přístroj EVOlution 3 používá i k mikroliftingu dekoltu a lymfodrenáži.

Principy fungování přístroje k vyhlazení strií EVOlution 3

EVOlution 3 je zařízení, jehož základ představují tři neinvazivní biotechnologie chráněné patentem společnosti Novaestetyc.

H.F.C. technologie vytváří uvnitř kůže a podkoží volumetrické, trojdimenzionální teplo, jehož výsledkem je odstranění strií, celulitidy, redukce objemu tukových buněk, posilnění podkožního tkaniva a následné snížení obvodu dané oblasti. Při ošetření dochází k zvýšenému vylučování vody a škodlivých triglyceridů přes membránu tukových buněk.

M.I.T. technologie jsou unikátní dvě technologie v jednom. Díky emitování identického proudu, který tělo využívá na obnovu poškozených buněk, je tato technologie mimořádně účinná na buněčné úrovni. Podporuje hojení tkaniva a zvyšuje intenzitu endogenního proudu, který poškozeným tkanivům umožňuje opět získat vlastní funkční schopnost. Jeho výjimečný účinek byl dokázán nejen při odstranění strií, ale i podpoře tvorby kolagenu a elastinových vláken ve spojovacích tkanivech, zpevňování a vyhlazování pokožky a úbytku „pomerančové kůže“. Technologie M.I.T. má na buňky výrazný fotobiologický účinek. Při tomto ošetření se aktivuje mitochondriální respirační řetězec, díky kterému se výrazně zlepšuje funkčnost buněk. Taktéž dochází k zrychlení buněčného metabolismu díky zvýšené tvorbě ATP (energie buněk).

Proč se rozhodnout pro odstranění strií přístrojem EVOlution 3

  • není invazivní

  • působí na buněčné úrovni, kde podporuje léčivý proces prostřednictvím stimulace přirozené bioelektřiny těla

  • zvyšuje transport výživných látek do poškozeného tkaniva a podporuje odstraňování odpadních látek

  • zvyšuje tok endogenních proudů, což umožňuje poškozenému tkanivu opět získat svoji funkční schopnost

  • aktivuje a řadí chemické a elektrické reakce

  • podporuje tvorbu ATP (energie buněk), čímž umožňuje větší transport aminokyselin a proteinovou syntézu

  • zvyšuje počet receptorů růstových faktorů, což vede ke zvýšené tvorbě kolagenu

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.