Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Odstranění strií

Chcete se efektivně zbavit strií? Neváhejte u nás vyzkoušet vyhlazování strií pomocí revolučního přístroje EVO3Lution. 

Jak se zbavit strií rychle a efektivně

Stavte se k nám na bezbolestné vyhlazování strií, díky kterému se budete cítit sebevědoměji a příjemněji. K eliminaci strií, ale i celulitidy, tuku a obnovení elasticity pokožky využíváme v našem studiu převratný přístroj v estetické biologii EVOlution 3. Zařízení kopíruje přirozené procesy buněk a celého organismu. Ošetření probíhá pro organismus vlastním způsobem, a tak nemusíte mít obavy z nežádoucích následků! Kromě výše zmíněného se přístroj EVOlution 3 používá i k mikroliftingu dekoltu a lymfodrenáži.

Principy fungování přístroje k vyhlazení strií EVOlution 3

EVOlution 3 je zařízení, jehož základ představují tři neinvazivní biotechnologie chráněné patentem společnosti Novaestetyc.

H.F.C. technologie vytváří uvnitř kůže a podkoží volumetrické, trojdimenzionální teplo, jehož výsledkem je odstranění strií, celulitidy, redukce objemu tukových buněk, posilnění podkožního tkaniva a následné snížení obvodu dané oblasti. Při ošetření dochází k zvýšenému vylučování vody a škodlivých triglyceridů přes membránu tukových buněk.

M.I.T. technologie jsou unikátní dvě technologie v jednom. Díky emitování identického proudu, který tělo využívá na obnovu poškozených buněk, je tato technologie mimořádně účinná na buněčné úrovni. Podporuje hojení tkaniva a zvyšuje intenzitu endogenního proudu, který poškozeným tkanivům umožňuje opět získat vlastní funkční schopnost. Jeho výjimečný účinek byl dokázán nejen při odstranění strií, ale i podpoře tvorby kolagenu a elastinových vláken ve spojovacích tkanivech, zpevňování a vyhlazování pokožky a úbytku „pomerančové kůže“. Technologie M.I.T. má na buňky výrazný fotobiologický účinek. Při tomto ošetření se aktivuje mitochondriální respirační řetězec, díky kterému se výrazně zlepšuje funkčnost buněk. Taktéž dochází k zrychlení buněčného metabolismu díky zvýšené tvorbě ATP (energie buněk).

Proč se rozhodnout pro odstranění strií přístrojem EVOlution 3

  • není invazivní

  • působí na buněčné úrovni, kde podporuje léčivý proces prostřednictvím stimulace přirozené bioelektřiny těla

  • zvyšuje transport výživných látek do poškozeného tkaniva a podporuje odstraňování odpadních látek

  • zvyšuje tok endogenních proudů, což umožňuje poškozenému tkanivu opět získat svoji funkční schopnost

  • aktivuje a řadí chemické a elektrické reakce

  • podporuje tvorbu ATP (energie buněk), čímž umožňuje větší transport aminokyselin a proteinovou syntézu

  • zvyšuje počet receptorů růstových faktorů, což vede ke zvýšené tvorbě kolagenu

Reference

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Už delší dobu mě trápily bolesti zad, ani návštěva ortopeda a následný rentgen nic neodhalili. Na doporučení známé jsem se domluvil s paní Divíškovou na aplikaci tejpů. I přes počáteční nedůvěru jsem byl velmi mile překvapen. Paní Divišková mi podrobně vysvětlila, jak vše funguje i techniku nalepování pružných pásek. Za necelé tři týdny jsem se zase mohl vrátit k plné zátěži na fotbale. Tuto techniku na bolavá záda mohu jen doporučit.

 
Michal

Tejpování

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.