Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více
Epilace

Epilace

Zbavte se nežádoucích chloupků jednou provždy. Díky fotoepilaci se budete moci navždy rozloučit s žiletkou, epilátory a vosky. Fotoepilace je bezpečná metoda odstranění chloupků, která využívá pulsní světlo. 

Chcete se objednat nebo se na něco zeptat?

Nabízím nezávaznou konzultaci zdarma. Zavolejte, přijďte za mnou do studia nebo napište přes formulář. Všechny služby a procedury poskytuji tak, aby opravdu pomohly.

Nezávazná konzultace zde

Nebo volejte na +420 607 127 127
a pište na info@queen-studio.cz

Fotoepilace –⁠ trvalá epilace

Epilace s přístrojem PLW funguje na základě světelného záblesku transformovaného na teplo, který prochází přes pokožku a zasahuje vlasový kořínek. Světlo působí přímo na zárodečnou část chloupku tak, aby už nikdy nevyrostl. Oslabuje ho a zatavuje cévky, které vyživují samotný vlasový kořínek. Tímto způsobem postupně dochází k zredukování růstu chloupků po každém jednom ošetření. Stejně jako u epilace laserem je nutné tento zákrok opakovat minimálně třikrát. Na rozdíl od laserové epilace, která trochu bolí, je fotoepilace bezbolestná. Touto metodou je možné ošetřit všechny barevné typy chloupků na kterékoli části těla.

Několik týdnů před zákrokem se také doporučuje chloupky jen zastřihávat nebo holit. Nesmí se žádným způsobem vytrhávat. Stejně tak se po tuto dobu nedoporučuje opalování daných míst.

Unikátní přístroj PLW

Přístroj PLW je výsledkem dlouhodobého vývoje a inovací v oblasti využití pulsního světla. V tomto zařízení se využívá patentované technologie HPPL (High Power Pulsed Light) společně s výkonným systémem chlazení s dvakrát destilovanou vodou, což umožňuje maximální bezpečnost a rychlou a účinnou epilaci, fotoomlazení, ošetření akné, teleangiektázie, pigmentových skvrn a strií. Díky mobilitě přístroje PLW lze po dohodě ošetření provádět i z pohodlí vašeho domova.

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.