Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Vypínaní povolené kůže paží, zad, bříška, nohou

Povislá kůže paží, zad, bříška a nohou trápí mnoho žen a mužů. Chcete se zbavit trápení bezbolestně a bez chirurgického skalpelu? Vyzrajte nad nehezkou povislou kůží díky radiofrekvenci. Jedná se o bezpečnou a patentovanou technologii RSS.  

Dynamická kvadripolární radiofrekvence na vypnutí kůže

Zbavte se ochablé kůže na těle efektivně a bezpečně. Ošetření radiofrekvencí je šetrné a bezbolestné. V našem studiu používáme výhradně přístroje špičkové kvality. K radiofrekvenci využíváme přístroj Radio4 od italské značky NOVAESTETYC, který na rozdíl od jiných podobných přístrojů pracuje na principu kvadripolárního přenosu energie a umožňuje úplnou kontrolu radiofrekvence. Energie je dodávána do hlubší vrstvy dermy díky čtyřem elektrodám, což umožňuje použití nižší energie. Výsledkem procedury je menší zátěž pokožky a mnohem intenzivnější efekt.

Jak funguje radiofrekvence přístrojem RADIO4

Radiofrekvence je vytvořená energie, která se mění v hloubce podkoží na teplo. Teplo zapříčiní stáhnutí kolagenových vláken, podpoří tvorbu kolagenu a elastinu, díky čemuž se pokožka vypne a vyhladí. Výsledkem je kromě zlepšení struktury pokožky i redukce vrásek a celulitidy. Změny jsou pozorovatelné již za několik hodin po prvním ošetření.

Další účinky radiofrekvence přístrojem RADIO4

  • redukce vrásek
  • odbourávání celulitidy
  • dodávání tónu a elasticity pokožky
  • zlepšení kontury obličeje
  • formování postavy
  • zpomalení procesu stárnutí
  • zlepšení struktury pokožky

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.