Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Vypínaní povolené kůže paží, zad, bříška, nohou

Povislá kůže paží, zad, bříška a nohou trápí mnoho žen a mužů. Chcete se zbavit trápení bezbolestně a bez chirurgického skalpelu? Vyzrajte nad nehezkou povislou kůží díky radiofrekvenci. Jedná se o bezpečnou a patentovanou technologii RSS.  

Dynamická kvadripolární radiofrekvence na vypnutí kůže

Zbavte se ochablé kůže na těle efektivně a bezpečně. Ošetření radiofrekvencí je šetrné a bezbolestné. V našem studiu používáme výhradně přístroje špičkové kvality. K radiofrekvenci využíváme přístroj Radio4 od italské značky NOVAESTETYC, který na rozdíl od jiných podobných přístrojů pracuje na principu kvadripolárního přenosu energie a umožňuje úplnou kontrolu radiofrekvence. Energie je dodávána do hlubší vrstvy dermy díky čtyřem elektrodám, což umožňuje použití nižší energie. Výsledkem procedury je menší zátěž pokožky a mnohem intenzivnější efekt.

Jak funguje radiofrekvence přístrojem RADIO4

Radiofrekvence je vytvořená energie, která se mění v hloubce podkoží na teplo. Teplo zapříčiní stáhnutí kolagenových vláken, podpoří tvorbu kolagenu a elastinu, díky čemuž se pokožka vypne a vyhladí. Výsledkem je kromě zlepšení struktury pokožky i redukce vrásek a celulitidy. Změny jsou pozorovatelné již za několik hodin po prvním ošetření.

Další účinky radiofrekvence přístrojem RADIO4

  • redukce vrásek
  • odbourávání celulitidy
  • dodávání tónu a elasticity pokožky
  • zlepšení kontury obličeje
  • formování postavy
  • zpomalení procesu stárnutí
  • zlepšení struktury pokožky

Reference

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Už delší dobu mě trápily bolesti zad, ani návštěva ortopeda a následný rentgen nic neodhalili. Na doporučení známé jsem se domluvil s paní Divíškovou na aplikaci tejpů. I přes počáteční nedůvěru jsem byl velmi mile překvapen. Paní Divišková mi podrobně vysvětlila, jak vše funguje i techniku nalepování pružných pásek. Za necelé tři týdny jsem se zase mohl vrátit k plné zátěži na fotbale. Tuto techniku na bolavá záda mohu jen doporučit.

 
Michal

Tejpování

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.