Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Formování prsou

Příroda vám nenadělila vysněný dekolt? Není důvod zoufat. Vyzkoušejte u nás bezbolestné a neinvazivní ošetření prsou pomocí přístroje EVO3Lution a dopřejte vašemu dekoltu špičkovou péči.

Neinvazivní tvarování prsou pomocí přístroje EVOlution 3

Trápí vás vzhled vašeho poprsí? Vyzkoušejte u nás ošetření dekoltu s revolučním přístrojem v estetické biotechnologii EVOlution 3. Přístroj svou činností napodobuje přirozené procesy buněk a celého organismu. Ošetření tak probíhají pro organismus vlastním způsobem a nemusíte se bát žádných nežádoucích následků. Funguje na základě tří různých neinvazivních biotechnologií chráněných patentem společnosti Novaestetyc. 

Formování prsou pomocí H.F.C. technologie

Uvnitř kůže a podkoží vytváří volumetrické, trojdimenzionální teplo, jehož výsledkem je odstranění strií, celulitidy, redukce objemu tukových buněk, posilnění podkožního tkaniva a následné snížení obvodu dané oblasti. Při tomto ošetření dochází k zvýšenému vylučování vody a škodlivých triglyceridů přes membránu tukových buněk.

Ošetření prsou pomocí M.I.T. technologie

Mimořádně účinné dvě technologie v jednom, jež působí na buněčné úrovni. Díky podpoře hojení tkaniva a zvyšování intenzity endogenního proudu umožňuje poškozeným tkanivům opět získat svoji vlastní funkční schopnost. Její výjimečný účinek byl dokázán při podpoře tvorby kolagenu a elastinových vláken ve spojovacích tkanivech, při zpevňování a vyhlazování pokožky, úbytku „pomerančové kůže“ a odstranění strií. Technologie M.I.T. má na buňky výrazný fotobiologický účinek. Při tomto ošetření se aktivuje mitochondriální respirační řetězec, díky čemuž se výrazně zlepšuje funkčnost buněk. Dochází taktéž ke zvýšení buněčného metabolismu, a to v návaznosti na zvýšenou tvorbu ATP (energie buněk). 

Benefity jedinečného přístroje EVOlution 3:

  • není invazivní

  • působí na buněčné úrovni, kde podporuje léčivý proces prostřednictvím stimulace přirozené bioelektřiny těla

  • zvyšuje transport výživných látek do poškozeného tkaniva a podporuje odstraňování odpadních látek

  • zvyšuje tok endogenních proudů, což umožňuje poškozenému tkanivu opět získat svoji funkční schopnost

  • aktivuje a řadí chemické a elektrické reakce

  • podporuje tvorbu ATP (energie buněk), čímž umožňuje větší transport aminokyselin a proteinovou syntézu

  • zvyšuje počet receptorů růstových faktorů, což vede ke zvýšené tvorbě kolagenuFormování prsou

Reference

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Už delší dobu mě trápily bolesti zad, ani návštěva ortopeda a následný rentgen nic neodhalili. Na doporučení známé jsem se domluvil s paní Divíškovou na aplikaci tejpů. I přes počáteční nedůvěru jsem byl velmi mile překvapen. Paní Divišková mi podrobně vysvětlila, jak vše funguje i techniku nalepování pružných pásek. Za necelé tři týdny jsem se zase mohl vrátit k plné zátěži na fotbale. Tuto techniku na bolavá záda mohu jen doporučit.

 
Michal

Tejpování

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.