Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Formování prsou

Příroda vám nenadělila vysněný dekolt? Není důvod zoufat. Vyzkoušejte u nás bezbolestné a neinvazivní ošetření prsou pomocí přístroje EVO3Lution a dopřejte vašemu dekoltu špičkovou péči.

Neinvazivní tvarování prsou pomocí přístroje EVOlution 3

Trápí vás vzhled vašeho poprsí? Vyzkoušejte u nás ošetření dekoltu s revolučním přístrojem v estetické biotechnologii EVOlution 3. Přístroj svou činností napodobuje přirozené procesy buněk a celého organismu. Ošetření tak probíhají pro organismus vlastním způsobem a nemusíte se bát žádných nežádoucích následků. Funguje na základě tří různých neinvazivních biotechnologií chráněných patentem společnosti Novaestetyc. 

Formování prsou pomocí H.F.C. technologie

Uvnitř kůže a podkoží vytváří volumetrické, trojdimenzionální teplo, jehož výsledkem je odstranění strií, celulitidy, redukce objemu tukových buněk, posilnění podkožního tkaniva a následné snížení obvodu dané oblasti. Při tomto ošetření dochází k zvýšenému vylučování vody a škodlivých triglyceridů přes membránu tukových buněk.

Ošetření prsou pomocí M.I.T. technologie

Mimořádně účinné dvě technologie v jednom, jež působí na buněčné úrovni. Díky podpoře hojení tkaniva a zvyšování intenzity endogenního proudu umožňuje poškozeným tkanivům opět získat svoji vlastní funkční schopnost. Její výjimečný účinek byl dokázán při podpoře tvorby kolagenu a elastinových vláken ve spojovacích tkanivech, při zpevňování a vyhlazování pokožky, úbytku „pomerančové kůže“ a odstranění strií. Technologie M.I.T. má na buňky výrazný fotobiologický účinek. Při tomto ošetření se aktivuje mitochondriální respirační řetězec, díky čemuž se výrazně zlepšuje funkčnost buněk. Dochází taktéž ke zvýšení buněčného metabolismu, a to v návaznosti na zvýšenou tvorbu ATP (energie buněk). 

Benefity jedinečného přístroje EVOlution 3:

  • není invazivní

  • působí na buněčné úrovni, kde podporuje léčivý proces prostřednictvím stimulace přirozené bioelektřiny těla

  • zvyšuje transport výživných látek do poškozeného tkaniva a podporuje odstraňování odpadních látek

  • zvyšuje tok endogenních proudů, což umožňuje poškozenému tkanivu opět získat svoji funkční schopnost

  • aktivuje a řadí chemické a elektrické reakce

  • podporuje tvorbu ATP (energie buněk), čímž umožňuje větší transport aminokyselin a proteinovou syntézu

  • zvyšuje počet receptorů růstových faktorů, což vede ke zvýšené tvorbě kolagenuFormování prsou

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.