Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více
Lymfodrenáž

Lymfodrenáž neboli lymfatická masáž

Toužíte po redukci celulitidy, úbytku váhy či celkové detoxikaci organismu? Vyzkoušejte efektivní vitalizující lymfodrenáž s Hi-tech přístrojem ED-ONE, který umožňuje bezpečné, bezbolestné a účinné ošetření celulitidy.

Chcete se objednat nebo se na něco zeptat?

Nabízím nezávaznou konzultaci zdarma. Zavolejte, přijďte za mnou do studia nebo napište přes formulář. Všechny služby a procedury poskytuji tak, aby opravdu pomohly.

Nezávazná konzultace zde

Nebo volejte na +420 607 127 127
a pište na info@queen-studio.cz

Zeštíhlující lymfatická masáž přístrojem ED-ONE

Přístroj ED-ONE funguje na principu hloubkové masáže pomocí nástavců, které tlačí a uvolňují pokožku v té části, na kterou jsou právě přiložené. Tato speciální masáž reaktivuje cévy a lymfatický systém a dochází díky ní k postupnému odbourávání tuků. Výsledkem ošetření je úbytek hmotnosti, změna tvaru postavy, zlepšení tonifikace pokožky a okysličení tkání.

Díky mnohým ergonomickým nástavcům je přístroj ED-ONE použitelný na různé části těla – břicho, tvář, horní a dolní končetiny. Jeho nový elektronický systém řízení spolu s automatickou ochranou umožňuje nastavení parametrů tak, aby nedošlo k prasknutí kapilár a jiným podkožním poraněním.

Účinky přístrojové lymfodrenáže

  • viditelný úbytek celulitidy
  • zlepšení prokrvení
  • detoxikace organismu
  • lepší elasticita kůže
  • bezbolestné tvarování a zpevnění těla
  • pomáhá při křečových žilách
  • pro zlepšení metabolismu a odbourání toxinů
  • odstranění problému těžkých a unavených končetin

Reference

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Už delší dobu mě trápily bolesti zad, ani návštěva ortopeda a následný rentgen nic neodhalili. Na doporučení známé jsem se domluvil s paní Divíškovou na aplikaci tejpů. I přes počáteční nedůvěru jsem byl velmi mile překvapen. Paní Divišková mi podrobně vysvětlila, jak vše funguje i techniku nalepování pružných pásek. Za necelé tři týdny jsem se zase mohl vrátit k plné zátěži na fotbale. Tuto techniku na bolavá záda mohu jen doporučit.

 
Michal

Tejpování

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.