Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více
Lymfodrenáž

Lymfodrenáž neboli lymfatická masáž

Toužíte po redukci celulitidy, úbytku váhy či celkové detoxikaci organismu? Vyzkoušejte efektivní vitalizující lymfodrenáž s Hi-tech přístrojem ED-ONE, který umožňuje bezpečné, bezbolestné a účinné ošetření celulitidy.

Chcete se objednat nebo se na něco zeptat?

Nabízím nezávaznou konzultaci zdarma. Zavolejte, přijďte za mnou do studia nebo napište přes formulář. Všechny služby a procedury poskytuji tak, aby opravdu pomohly.

Nezávazná konzultace zde

Nebo volejte na +420 607 127 127
a pište na info@queen-studio.cz

Zeštíhlující lymfatická masáž přístrojem ED-ONE

Přístroj ED-ONE funguje na principu hloubkové masáže pomocí nástavců, které tlačí a uvolňují pokožku v té části, na kterou jsou právě přiložené. Tato speciální masáž reaktivuje cévy a lymfatický systém a dochází díky ní k postupnému odbourávání tuků. Výsledkem ošetření je úbytek hmotnosti, změna tvaru postavy, zlepšení tonifikace pokožky a okysličení tkání.

Díky mnohým ergonomickým nástavcům je přístroj ED-ONE použitelný na různé části těla – břicho, tvář, horní a dolní končetiny. Jeho nový elektronický systém řízení spolu s automatickou ochranou umožňuje nastavení parametrů tak, aby nedošlo k prasknutí kapilár a jiným podkožním poraněním.

Účinky přístrojové lymfodrenáže

  • viditelný úbytek celulitidy
  • zlepšení prokrvení
  • detoxikace organismu
  • lepší elasticita kůže
  • bezbolestné tvarování a zpevnění těla
  • pomáhá při křečových žilách
  • pro zlepšení metabolismu a odbourání toxinů
  • odstranění problému těžkých a unavených končetin

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.