Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Ultrazvuková liposukce vs. laserová liposukce

Trápí vás přebytečné tuky, nebo se marně snažíte zbavit celulitidy? Skvělým řešením pro vás bude liposukce. V dnešní době existuje celá řada liposukčních technik, díky kterým tuky zmizí rychle a v některých případech i bezbolestně. Pojďte se s námi blíže podívat na to, jaké účinky má laserová a ultrazvuková liposukce a v čem se tyto metody odstranění tuků liší.

Co je to liposukce 

Liposukce je populární metoda odstraňování tuků z problémových partií, která je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže. Kromě redukce tuků vám liposukce hezky vytvaruje postavu a pomůže v boji s celulitidou. Pro více informací o tom, jak se zbavit celulitidy, věnujte pozornost našemu dalšímu článku. 

Mnoho lidí se domnívá, že se liposukcí primárně řeší obezita. Opak je ale pravdou. Při odstranění velkého objemu tukových tkání by mohlo dojít k tomu, že by se tuk později ukládal v jiné oblasti. Cílem liposukce je redukovat nahromaděné tukové tkáně a tím vyvážit tělesné proporce. Proto je doporučována spíše štíhlejším lidem s ohraničenými tukovými polštáři. Nejčastěji se liposukce provádí v oblasti břicha, hýždí, paží, stehen a zad. 

Invazivní a neinvazivní druhy liposukce 

Pokud zvažujete, že liposukci podstoupíte, měli byste mít jasno v tom, co od tohoto zákroku očekáváte. Chcete-li eliminovat drobné nedokonalosti, bude pro vás ideální jedna z neinvazivních metod liposukce. Naopak v případě, že toužíte po redukci velkých tukových vrstev, zvažte metody invazivní. Podrobnější informace o rozdílech mezi invazivními a neinvazivními metodami odstranění tuku naleznete v našem dalším článku. 

Ultrazvuková liposukce

Ultrazvuková liposukce neboli kavitace je inovativní metoda odstraňování nadbytečného tuku, která přináší mnoho výhod. Jedná se o bezpečnou a šetrnou metodu, která nevyžaduje žádný chirurgický zákrok, a proto nedochází k porušení kůže. Jelikož je zákrok neinvazivní, nemusíte mít obavy z bolesti. Skvělé je i to, že se po ošetření budete moci okamžitě vrátit k běžným aktivitám. Získejte zpět své sebevědomí a krásnou postavu s ultrazvukovou liposukcí. 

Laserová liposukce

Laserová liposukce je invazivní metoda odstraňování tuku, která se provádí pomocí laserového paprsku. Tento paprsek rozpouští tukové buňky a umožňuje následné odsátí přebytečných tuků z těla. Zákrok probíhá pod lokální nebo celkovou anestézií a obvykle trvá několik hodin. Po operaci je nutné se několik dní až týdnů zotavovat a dodržovat speciální postoperativní péči.

Účinky kavitace neboli přístrojové liposukce ultrazvukem

V případě, že se chcete rychle a efektivně zbavit nadbytečného tuku, s ultrazvukovou liposukcí neuděláte krok vedle. Jedná se o bezbolestné a šetrné ošetření, jehož výsledný efekt je trvalý a viditelný hned po prvním ošetření.

Mezi účinky ultrazvukové liposukce patří:

 • viditelný úbytek celulitidy 
 • zpevnění postavy
 • úbytek hmotnosti 
 • změna tvaru postavy 
 • tonifikace pokožky 
 • okysličení pokožky

Přístrojová ultrazvuková liposukce v Queen studiu

V Queen studiu nabízíme moderní ultrazvukovou liposukci pomocí kavitačního přístroje Bodyka. Proceduru můžete znát také pod přesnějším názvem ultrazvuková lipolýza. Přesvědčte se, že lze dosáhnout pozitivních výsledků bez nutnosti většího zásahu do vašeho těla. U nás se můžete těšit na profesionální přístup, přátelské prostředí a viditelné změny již po prvním ošetření. Benefitem je i výhodná cena ultrazvukové liposukce břicha nebo stehna, která v Queen studiu začíná již na 1200 Kč.

Ultrazvuková liposukce

Ultrazvuková liposukce nebo také kavitace

Toužíte po štíhlejší postavě nebo marně bojujete s celulitidou? Ultrazvuková liposukce vám pomůže dosáhnout vysněné postavy bez bolesti. Nízkofrekvenční ultrazvuk odbourává vaše tukové buňky teplem a výsledný efekt je trvalý a viditelný hned po prvním ošetření.

Více informací

Jak funguje kavitační přístroj Bodyka

Jedinečné zařízení Bodyka je výsledkem dlouhého a důkladného výzkumu laboratoří Firmy Novavission Group ve spolupráci s fakultou lékařské estetiky a dermatologie známé italské univerzity i specializovanými zdravotnickými zařízeními.

Nízkofrekvenční ultrazvukové vlny generované přístrojem Bodyka pronikají do pokožky, aniž by přitom poškozovaly okolní tkáně. Ultrazvuk vytváří v tukové vrstvě mikrobublinky, které jsou pod vlivem okolního prostředí stlačeny směrem do svého středu. Tím dojde k uvolnění energie a narušení obalu tukových buněk. Poté, co obal praskne, se obsah tukových buněk vyprázdní do mezibuněčných prostor. Lymfatickými cestami jsou pak zbytky tuků přepraveny do jater, odkud jsou odplaveny močí z těla ven. 

Velkou výhodou přístroje Bodyka je patentovaný systém automatické změny hloubky průniku ultrazvuku v závislosti na hrubosti tukové vrstvy. Jinak řečeno, ošetření kavitačním přístrojem Bodyka lze přizpůsobit každému zákazníkovi a jeho potřebám. Díky tomu se zcela eliminuje nebezpečí popálení pokožky. 

Profesionální kavitační přístroj Bodyka firmy Novavision Group
Profesionální kavitační přístroj Bodyka pro ultrazvukovou lisposukci

Pro koho je liposukce ultrazvukem vhodná

Ošetření kavitačním přístrojem prospěje každému, kdo má problém zbavit se lokalizovaného tuku či celulitidy. Pravdou totiž je, že ačkoli se někdy snažíme sebevíc, v určitých partiích lze všechna přebytečná kila shodit jen stěží.

Zkrátka, pokud hledáte bezbolestný a efektivní způsob, jak vytvarovat svou postavu bez drastických diet a úmorného cvičení, přístrojová ultrazvuková liposukce v Queen studiu je pro vás tou správnou volbou. Navštivte nás a uvidíte, jak se může vaše tělo proměnit k lepšímu. Pro zájemce nabízíme také nezávaznou konzultaci zdarma.

Náš tip: Chcete dosáhnout co nejlepších výsledků? Po ultrazvukové liposukci můžete absolvovat také lymfatickou masáž neboli lymfodrenáž. Toto zeštíhlující ošetření pomáhá odbourávat toxiny z těla a tím podporuje blahodárné účinky ultrazvukové liposukce. 

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž neboli lymfatická masáž

Toužíte po redukci celulitidy, úbytku váhy či celkové detoxikaci organismu? Vyzkoušejte efektivní vitalizující lymfodrenáž s Hi-tech přístrojem ED-ONE, který umožňuje bezpečné, bezbolestné a účinné ošetření celulitidy.

Více informací

Kontraindikace ultrazvukové liposukce

Již jsme zmínili, že ultrazvuková liposukce představuje velice šetrnou a bezpečnou metodu redukce tuku. Přesto je důležité mít na paměti, že existují situace, ve kterých není vhodné toto ošetření podstoupit. 

Mezi hlavní kontraindikace liposukce ultrazvukem patří:

 • těhotenství a kojení
 • srdeční onemocnění
 • epilepsie
 • kovové implantáty
 • vysoký a nízký tlak
 • onemocnění ledvin a jater

Pokud se vás týká některý bod z výše uvedeného seznamu, nebo máte nějaký zdravotní problém, měli byste se nejprve poradit se svým lékařem, zda je pro vás ultrazvuková liposukce vhodná.

Liposukce Hradec Králové

Máte-li o ultrazvukovou liposukci v Queen Studiu zájem, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím telefonního čísla +420 607 127 127 nebo emailové adresy info@queen-studio.cz. V případě jakýchkoli nejasností a doplňujících dotazů vám ráda poradím. Pro více zajímavostí ze světa krásy a zdraví si můžete přečíst třeba o účincích blahodárného kyslíku na vrásky, únavu nebo i dýchací potíže. Na našich stránkách nalezenete také recenze kavitace i dalších procedur.

Natálie Fausová
Autor článku Natálie Fausová

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Nejnovější články

Využití kyslíku: Oxygenoterapie a kyslíková kúra
19. 2. 2024 Blahodárný kyslík

Oxygenoterapie pro zdravější organismus a kyslíková kúra k ošetření pleti

Znáte blahodárné účinky kyslíku na pleť i celkové zdraví? Pomáhá proti vráskám, únavě, nespavosti, akné, dýchacích potížích i srdečních onemocněních. Využívá se v lékařství, kosmetických salonech i wellness centrech. Dostupný je formou inhalace i ošetření pokožky. S oběma způsoby vás na následujících řádcích seznámíme.
Číst více
Jak se zbavit chloupků jednou provždy
27. 12. 2023 Odstraňování chloupků

Jak se zbavit chloupků natrvalo

Už vás nebaví neustálé holení a chcete se chloupků zbavit navždy? Máte šanci. Dokonce ne jen jednu. Je na čase se rozloučit s žiletkou, epilátory a vosky.
Číst více
Zobrazit další články