Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více
Radiofrekvence

Radiofrekvence obličeje i těla

Zbavte se vrásek, celulitidy nebo povislé kůže díky radiofrekvenci. V našem salonu používáme bezpečný a profesionální přístroj na radiofrekveci, který je vhodný pro každý typ pleti.

Chcete se objednat nebo se na něco zeptat?

Nabízím nezávaznou konzultaci zdarma. Zavolejte, přijďte za mnou do studia nebo napište přes formulář. Všechny služby a procedury poskytuji tak, aby opravdu pomohly.

Nezávazná konzultace zde

Nebo volejte na +420 607 127 127
a pište na info@queen-studio.cz

Co je to radiofrekvence

Radiofrekvence je bezbolestná a velice efektivní metoda pro cílené ošetření pokožky, prováděná bez chirurgického zákroku či anestezie. Je vhodná pro každou pleť bez ohledu na věk. Tato procedura nezatěžuje pokožku, tudíž je vhodná pro odstranění vrásek, celulitidy a vede k celkovému vypínání a vyhlazení povolené kůže paží, zad, bříška a nohou. Výsledky jsou viditelné již za pár hodin po prvním podstoupení radiofrekvence.

Profesionální přístroj RADIO4 na radiofrekvenci

Ošetření provádíme přístrojem RADIO4 od italské značky Novaestetyc, který funguje na principu elektromagnetických vln, nevyužívá technologie založené na světle a umožňuje úplnou kontrolu radiofrekvence. Energie proniká do hlubší vrstvy kůže, díky čtyřem elektrodám, přes svrchní vrstvu kůže a dostává se tak ke kolagenním a elastickým vláknům.

U nás budete v nejlepších rukou odborníků s udělenými certifikáty.

Účinky radiofrekvence

  • podpora tvorby kolagenu
  • redukuje vrásky a celulitidu
  • zpomalení procesu stárnutí
  • formování postavy
  • zlepšení celkové struktury a elasticity pokožky
  • zlepšení kontury obličeje

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.