Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Odstranění vrásek

Pokud vám dělají starosti vrásky, nemusíte zoufat. Pomohu vám s jejich efektivní redukcí. Čas zastavit neumím, ale s pomocí účinných přístrojů dokáži zpomalit projevy stárnutí, vyhladit vrásky a zpevnit pleť. 

Vyhlazení vrásek na obličeji

Toužíte po mladistvé pleti bez vrásek? V našem studiu se této problematice pečlivě věnujeme a k odstranění vrásek využíváme hned několik metod. Přijďte za mnou na osobní konzultaci, kde společně vybereme tu nejvhodnější proceduru pro vás. 

Metoda 3D fotoomlazení k redukci vrásek

Fotorejuvenizace je v současnosti nejúspěšnější neinvazivní metodou k omlazení a regeneraci pokožky bez použití chirurgického zákroku. Při této metodě se používá pulzní světlo, kdy světelný paprsek prochází do hlubších vrstev pokožky a podporuje tvorbu kolagenových vláken, které slouží k vypínání pokožky. Výsledkem je redukce vrásek, zpevněné kontury tváře, barevné sjednocení pleti, eliminace drobných cévek a stáhnutí rozšířených pórů. Touto metodou může být ošetřena jakákoliv část lidského těla a je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

V našem salonu používáme přístroj PLW.  Jeho hlavní výhodou je patentovaná technologie HPPL (High Power Pulsed Light) společně s výkonným systémem chlazení s dvakrát destilovanou vodou, což umožňuje maximální bezpečnost a rychlé ošetření.

Chemický peeling na vyhlazení vrásek

Chemický peeling je metoda, při níž dochází za pomoci chemických látek k odstranění skeratinizovaných buněk vrchní vrstvy položky. V praxi to znamená odstranění nečistot a stimulaci obnovy buněk, podpoření tvorby kolagenu, elastinu a zlepšení stavu pokožky. V našem salonu používáme chemický peeling značky SeSDERMA, která se zabývá více než 20 let vývojem, výrobou a inovací výrobků pro oblast kosmetiky, dermatologie a estetické medicíny. Zjistěte více o chemickém peelingu v sekci Procedury.

Metoda radiofrekvence přístrojem RADIO4

Radiofrekvenční ošetření je ideální pro všechny typy pleti. Oproti metodě 3D fotoomlazení nevyužívá technologie založené na světle. Přístroj RADI4 od italské značky Novaestetyc funguje na principu elektromagnetických vln. Ty prohřejí podkoží, čímž aktivují tvorbu kolagenu, zpevní kontury obličeje a odstraní vrásky.

Kyslíková kúra přístrojem OXYS

Jedná se o neinvazivní bezbolestnou metodu, která využívá přístroj OXYS od italské značky NOVAESTETYC. Přístroj proudem kyslíku vpravuje účinné látky do hlubokých vrstev pokožky, díky čemuž se v kůži obnovují buňky a pleť se stává jemnou, vyhlazenou a bez vrásek. Ošetření je příjemné, relaxační i antialergické. Doporučuje se pro všechny ženy i muže, kteří chtějí mít svou pleť mladistvější a zdravější, a to i bez chirurgického zákroku. Více se o kyslíkové kúře dozvíte na stránce Péče o pleť.

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.