Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Redukce tukových buněk

Toužíte zhubnout? Nabízíme hned několik procedur, které vám rychle a efektivně pomohou k vašemu vysněnému tělu.

Jak eliminovat přebytečný tuk v těle 

Pokud máte pár kilo navíc a přemýšlíte, jak se jich zbavit, máme pro vás několik řešení. Zjistěte, jaké možnosti redukce tělesného tuku můžete využít v našem studiu.

Bezbolestná ultrazvuková liposukce s přístrojem Bodyka

Pravděpodobně nejznámější procedurou, která slouží k odstraňování lokálního tuku, je liposukce. Vyzkoušejte neinvazivní liposukci kavitačním přístrojem Bodyka, jenž je výsledkem dlouhého a důkladného výzkumu laboratoří firmy Novavission Group ve spolupráci s fakultou lékařské estetiky a dermatologie známé italské univerzity a specializovanými zdravotnickými zařízeními. Zohledňuje veškeré lékařské i vědecké poznatky a vedlejší účinky u klienta i obsluhy, které se často přehlížejí. 

Zařízení slouží k odstraňování lokálního tuku a celulitidy ultrazvukovými vlnami. Vysílaný ultrazvuk vytváří v tukové vrstvě mikrobublinky, které pod vlivem tlaku okolního prostředí implodují („zhroutí se“) směrem do svého středu. Tím uvolní energii, která trvale rozruší stěnu tukové buňky a odstraní ji. Výsledný efekt je trvalý a viditelný hned po prvním ošetření. Přístroj využívá patentovaný systém automatické změny hloubky průniku ultrazvuku podle hrubosti tukové vrstvy, díky čemuž je zcela eliminované nebezpečí popálení pokožky. Mezi výsledky ultrazvukové liposukce přístrojem Bodyka patří viditelný úbytek celulitidy, snížení hmotnosti, změna tvaru postavy, tonifikace a okysličení pokožky. Velkým benefitem je také mobilita přístroje Bodyka, díky které lze po dohodě provést ošetření z pohodlí domova.

Zeštíhlující a vitalizující lymfodrenáž přístrojem ED-One

Užijte si hloubkovou relaxační masáž, která reaktivuje cévy i lymfatický systém a jejíž výsledkem je postupné odbourávání tuku. Dočkáte se nejen úbytku hmotnosti, ale i změn tvaru postavy, zlepšení tonifikace pokožky a okysličení tkání. K tomu všemu slouží speciální přístroj ED-One, jenž je díky mnohým ergonomickým nástavcům použitelný na různé oblasti těla jako např. břicho, tvář, horní a dolní končetiny. Nový elektronický systém řízení spolu s automatickou ochranou umožňuje nastavení parametrů tak, aby nedošlo k prasknutí kapilár a jiných podkožních poranění. Fantastické také je, že přístroj ED-One neslouží pouze k redukci tuku, ale i úbytku celulitidy, zlepšení prokrvení a podpoře elasticity kůže. Více se o lymfatické masáži dozvíte v sekci Procedury.

Redukce tuku a vyhlazení strií pomocí speciálního přístroje EVOlution 3

Další oblíbenou metodu, jak se účinně zbavit nadbytečného tuku v těle, představuje ošetření pomocí převratného přístroje v estetické biotechnologii EVOlution 3. Mezi hlavní výhody ošetření pomocí zařízení EVOlution 3 řadíme fakt, že není invazivní a věrně napodobuje organismus a jeho vlastní způsoby regenerace buněk. Právě proto je tak efektivní a nemusíte se bát žádných nežádoucích efektů. Využívá celkem tři unikátní biotechnologie chráněné patentem společnosti Novaestetyc. Princip fungování přístroje EVOlution 3 spočívá ve zvyšování transportu výživných látek a podpoře odstraňování látek odpadních. Současně zvyšuje počet receptorů růstových faktorů, což vede k intenzivnější tvorbě kolagenu.

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.