Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Reference paní Lucie

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Divíškové. Queen studio jsem začala navštěvovat, protože mě trápily zdravotní problémy ohledně natékání dolních končetin a celkové zavodnění celého těla. Tyto problémy jsem měla od porodu své dvouleté dcery, nic nepomáhalo, nohy stále bolavé a nateklé, ani se nedařilo cvičením dostat dolů kila nabraná v těhotenství.

Proto jsem vyzkoušela ruční lymfatickou masáž přístrojem ED-One. Už po třetí masáži se dostavily výsledky, nohy přestaly natékat a bolet, dokonce jsem zaznamenala i změnu tvaru postavy. Na masáže chodím už měsíc a jsem velice spokojená, neboť konečně po dvou letech jsem objevila to co mě pomohlo od mých zdravotních problémů. Znovu jsem začala i cvičit a cítím se opravdu skvěle.

Jestli máte stejné problémy určitě neváhejte a navštivte Queen studio paní Divíškové, vřele doporučuji. Spokojená zákaznice Zimová Lucie

Chcete se objednat nebo na něco zeptat?

Nabízím nezávaznou konzultaci zdarma. Zavolejte, přijďte za mnou do studia nebo napište přes formulář. Všechny služby a procedury poskytuji tak, aby opravdu pomohly.

Nebo volejte na+420607 127 127
a pište na info@queen-studio.cz