Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Odstranění podbradku

Přejete si nemít dvojitou bradu? Lze to i bez skalpelů. Neinvazivní metoda kvadripolární radiofrekvence zmenší podbradek šetrně a bezbolestně.

Neinvazivní odstranění podbradku

Podbradek lze odstranit vícero způsoby, ale ošetření přístrojem RADIO4 je bezbolestné, efektivní a velmi bezpečné. Přístroj využívá patentované technologie RSS a umožňuje úplnou kontrolu radiofrekvence. Jedná se o proces, při kterém vzniká energie, která se mění v hloubce 3 cm v podkoží na teplo. Teplo způsobí stáhnutí kolagenových vláken, podpoří tvorbu kolagenu a elastinu, díky čemuž se pokožka vypne a vyhladí. Změny jsou pozorovatelné již za několik hodin po prvním ošetření. 

Další účinky radiofrekvence přístrojem RADIO4

  • dodávání tónu a elasticity pokožky
  • zlepšení kontury obličeje
  • formování postavy
  • zpomalení procesu stárnutí
  • zlepšení struktury pokožky

Reference

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Už delší dobu mě trápily bolesti zad, ani návštěva ortopeda a následný rentgen nic neodhalili. Na doporučení známé jsem se domluvil s paní Divíškovou na aplikaci tejpů. I přes počáteční nedůvěru jsem byl velmi mile překvapen. Paní Divišková mi podrobně vysvětlila, jak vše funguje i techniku nalepování pružných pásek. Za necelé tři týdny jsem se zase mohl vrátit k plné zátěži na fotbale. Tuto techniku na bolavá záda mohu jen doporučit.

 
Michal

Tejpování

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.