Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Odstranění podbradku

Přejete si nemít dvojitou bradu? Lze to i bez skalpelů. Neinvazivní metoda kvadripolární radiofrekvence zmenší podbradek šetrně a bezbolestně.

Neinvazivní odstranění podbradku

Podbradek lze odstranit vícero způsoby, ale ošetření přístrojem RADIO4 je bezbolestné, efektivní a velmi bezpečné. Přístroj využívá patentované technologie RSS a umožňuje úplnou kontrolu radiofrekvence. Jedná se o proces, při kterém vzniká energie, která se mění v hloubce 3 cm v podkoží na teplo. Teplo způsobí stáhnutí kolagenových vláken, podpoří tvorbu kolagenu a elastinu, díky čemuž se pokožka vypne a vyhladí. Změny jsou pozorovatelné již za několik hodin po prvním ošetření. 

Další účinky radiofrekvence přístrojem RADIO4

  • dodávání tónu a elasticity pokožky
  • zlepšení kontury obličeje
  • formování postavy
  • zpomalení procesu stárnutí
  • zlepšení struktury pokožky

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.