Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Fixace bolestivých míst

Přáli byste si urychlit léčivý proces? Fixace bolestivých míst je procedura přímo pro vás. Zjistěte, jak lze pomocí přístroje EVO3Lution a kineziotapingu podpořit regenerační proces buněk a ulevit tělu od nepříjemných bolestí.

Fixace bolestivých míst pomocí přístroje EVOlution 3 a kineziotapingu

Podpořte léčivý proces bolestivých oblastí díky převratnému přístroji v estetické biotechnologii EVOlution 3. Přístroj kopíruje přirozené procesy buněk a celého organismu, ulevuje od bolesti, ofouknutí, naražení, natažení a regeneruje buňky. Současně zvyšuje intenzitu regeneračních impulzů, a tak oprava buněk probíhá výrazně rychleji. Po provedení přístrojového ošetření bolestivého místa následuje kineziotaping, kterým dosáhneme vyšší účinnosti celé procedury. Důležité je, že ošetření probíhá pro organismus vlastním způsobem, a tak se nemusíte bát žádných nežádoucích následků! Představujeme vám jednoduchou a mimořádně účinnou metodu fixace bolestivých míst. 

Výhody jedinečného přístroje EVOlution 3:

 • působí na buněčné úrovni, kde podporuje léčivý proces prostřednictvím stimulace přirozené bioelektřiny těla

 • zvyšuje transport výživných látek do poškozeného tkaniva a podporuje odstraňování odpadních látek

 • zvyšuje tok endogenních proudů, což umožňuje poškozenému tkanivu opět získat svoji funkční schopnost

 • aktivuje a řadí chemické a elektrické reakce

 • podporuje tvorbu ATP (energie buněk), čímž umožňuje větší transport aminokyselin a proteinovou syntézu

 • zvyšuje počet receptorů růstových faktorů, což vede ke zvýšené tvorbě kolagenu

 • není invazivní

Účinky ošetření přístrojem EVOlution 3

Základem fungování přístroje EVOlution 3 je neinvazivní biotechnologie M.I.T. Díky emitování stejného proudu jako tělo, jež využívá na obnovu poškozených buněk, je tato technologie mimořádně účinná na buněčné úrovni. Podporuje hojení tkaniva a zvyšuje intenzitu endogenního proudu, který poškozeným tkanivům umožňuje opět získat svoji vlastní funkční schopnost. Její výjimečný účinek byl dokázán při podpoře tvorby kolagenu a elastinových vláken ve spojovacích tkanivech, při zpevňování a vyhlazování pokožky, úbytku „pomerančové kůže“ a odstranění strií. Technologie M.I.T. má na buňky výrazný fotobiologický účinek. V průběhu ošetření se aktivuje mitochondriální respirační řetězec, s jehož pomocí se výrazně zlepšuje funkčnost buněk. Dochází taktéž k zrychlení buněčného metabolismu, a to prostřednictvím zvýšené tvorby ATP (energie buněk). Oprava buněk

Tejpování bolestivých míst

Kineziotaping je šetrné a účinné ošetření pohybového aparátu pomocí speciálních pásek na kůži. Jde o funkční způsob udržení odblokovaného místa v uvolněném stavu či doléčení. Svými nejrůznějšími korekcemi odlehčuje svalovou zátěž a zvyšuje trvalý průtok krve, čímž uvolňuje svalové napětí. Výrazně urychluje léčení po úrazech

K čemu slouží kineziotaping:

 • zlepšuje průtok krve a lymfy a tím aktivuje ozdravné procesy
 • napomáhá regeneraci po úrazech, při rekonvalescenci a rehabilitaci
 • stabilizuje uvolněné blokády
 • ulevuje od bolestí páteře, kloubů, šlach a svalů
 • k prevenci, akutnímu ošetření a doléčení při sportu
 • prodlužuje účinky masáží
 • vyrovnává správné držení těla

Ceník

Fixace bolestivých míst dle rozsahu
od 400 Kč

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.