Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Bahenní zábaly

Dopřejte si relax a luxusní péči o své tělo. Bahenní zábaly z mořských řas dodají vaší pokožce život a energii. Během procedury si odpočine nejen tělo, ale i mysl.

Bahenní zábaly z mořských řas

Bahenní zábaly mají blahodárné účinky na naše psychické zdraví a krásu pokožky. Mořské řasy jsou jednou z nejúčinnějších ingrediencí pro zlepšení stavu pokožky, její hydrataci a boj s problematickými partiemi. Bahno z mořských řas omlazuje, regeneruje a vyživuje pokožku. Díky podpoře metabolismu kožních buněk redukuje přebytečnou mastnotu a pomáhá s léčbou akné.

Jak probíhá tělový zábal

Prvním krokem ošetření je peeling těla mořskou houbou, aby se odstranily odumřelé části pokožky. Peeling pokožku vyhladí, prokrví a vyčistí. Díky tomu bude pokožka intenzivněji vstřebávat aktivní látky tělového zábalu z mořských řas. Používaný bahenní zábal obsahuje patentovanou složku Oligomer ®, která je bohatá na stopové prvky. Konkrétně obsahuje velké množství hořčíku, draslíku a zinku, které dodávají život a energii do kožních buněk. Po zábalu se můžete těšit na ošetření hydratačním krémem s olejem ze slanorožce, který zlepšuje mikrocirkulaci a výživu v pokožce.

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.