Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Bahenní zábaly

Dopřejte si relax a luxusní péči o své tělo. Bahenní zábaly z mořských řas dodají vaší pokožce život a energii. Během procedury si odpočine nejen tělo, ale i mysl.

Bahenní zábaly z mořských řas

Bahenní zábaly mají blahodárné účinky na naše psychické zdraví a krásu pokožky. Mořské řasy jsou jednou z nejúčinnějších ingrediencí pro zlepšení stavu pokožky, její hydrataci a boj s problematickými partiemi. Bahno z mořských řas omlazuje, regeneruje a vyživuje pokožku. Díky podpoře metabolismu kožních buněk redukuje přebytečnou mastnotu a pomáhá s léčbou akné.

Jak probíhá tělový zábal

Prvním krokem ošetření je peeling těla mořskou houbou, aby se odstranily odumřelé části pokožky. Peeling pokožku vyhladí, prokrví a vyčistí. Díky tomu bude pokožka intenzivněji vstřebávat aktivní látky tělového zábalu z mořských řas. Používaný bahenní zábal obsahuje patentovanou složku Oligomer ®, která je bohatá na stopové prvky. Konkrétně obsahuje velké množství hořčíku, draslíku a zinku, které dodávají život a energii do kožních buněk. Po zábalu se můžete těšit na ošetření hydratačním krémem s olejem ze slanorožce, který zlepšuje mikrocirkulaci a výživu v pokožce.

Reference

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Už delší dobu mě trápily bolesti zad, ani návštěva ortopeda a následný rentgen nic neodhalili. Na doporučení známé jsem se domluvil s paní Divíškovou na aplikaci tejpů. I přes počáteční nedůvěru jsem byl velmi mile překvapen. Paní Divišková mi podrobně vysvětlila, jak vše funguje i techniku nalepování pružných pásek. Za necelé tři týdny jsem se zase mohl vrátit k plné zátěži na fotbale. Tuto techniku na bolavá záda mohu jen doporučit.

 
Michal

Tejpování

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.