Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Kyslíkového ošetření pleti

Trápí vás nedostatky vaší pleti? Luxusní ošetření pleti kyslíkem je metoda pro hloubkovou regeneraci, omlazení a čištění pleti. Kyslíková kúra podporuje léčbu akné, redukuje pigmenty, stařecké skvrny a vrásky. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Dopřejte své pleti tu nejlepší péči s přístrojem OXYS.

Kyslíková kúra pro celkové ošetření pleti

Jedná se o neinvazivní bezbolestnou metodu, která využívá přístroj OXYS od italské značky NOVAESTETYC. Přístroj proudem kyslíku vpravuje účinné látky do hlubokých vrstev pokožky. V kůži se obnovují buňky, pleť se stává jemnou, vyhlazenou a bez vrásek.

Průběh ošetření pleti přístrojem OXYS 

OXYS čerpá a následně vytváří z okolního vzduchu kyslík (jeho koncentrace dosahuje až 95 %) a pod tlakem jej vstřikuje v kombinaci se speciálními aktivními koncentráty hluboko do pokožky obličeje a dekoltu. Zde okamžitě působí na buňky jako „regenerační šok“. Již za 48 hodin od první aplikace se na pokožce objevují viditelné změny – pleť je mladistvější, vyhlazená, rozzářená a zároveň krásně jemná.

Ošetření je příjemné, relaxační i antialergické. Je doporučováno ženám i mužům, kteří chtějí mít svou pleť mladistvější a zdravější, a to i bez chirurgického zákroku. Kyslíková terapie atomizuje pokožku, čímž jí dodává osvěžující pocit, zvyšuje elasticitu a zdokonaluje její vzhled.

Účinky kyslíkového ošetření:

  • stimuluje produkci kolagenu a elastinu –⁠ pleť se postupně zpevňuje
  • redukuje jemné vrásky a reguluje vrásky hluboké
  • regeneruje a detoxikuje pokožku
  • spolupůsobení kyslíku a jedinečných speciálních aktivních koncentrátů
  • redukuje pigmentové a stařecké skvrny
  • pozitivně ovlivňuje léčbu akné
  • odstraňuje stopy únavy a stresu
  • dokonale hydratuje pokožku

Výsledky kyslíkové kúry OXIS

Reference

Queen studio jsem si našla sama na internetu kvůli 4 měsíce trvající bolesti a údajně zánětu achillovky. Paní byla velice vstřícná a již při povídání si po mobilu přidala první rady. Prostředí studia je moc příjemné, o všem jsme si popovídaly a paní navrhla postup všeho. Odcházela jsem se zatejpovanými zády, kolenem a kotníkem. Už večer jsem cítila po opravdu dlouhé době úlevu od bolesti. Máme domluvené další schůzky a vše se stále zlepšuje. Vím, že se při jakýchkoliv obtížích budu vracet.

Iva Šimková

Tejpování

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.