Využijte možnost darovat poukaz na naše služby drahé polovičce. Číst více

Kyslíkového ošetření pleti

Trápí vás nedostatky vaší pleti? Luxusní ošetření pleti kyslíkem je metoda pro hloubkovou regeneraci, omlazení a čištění pleti. Kyslíková kúra podporuje léčbu akné, redukuje pigmenty, stařecké skvrny a vrásky. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Dopřejte své pleti tu nejlepší péči s přístrojem OXYS.

Kyslíková kúra pro celkové ošetření pleti

Jedná se o neinvazivní bezbolestnou metodu, která využívá přístroj OXYS od italské značky NOVAESTETYC. Přístroj proudem kyslíku vpravuje účinné látky do hlubokých vrstev pokožky. V kůži se obnovují buňky, pleť se stává jemnou, vyhlazenou a bez vrásek.

Průběh ošetření pleti přístrojem OXYS 

OXYS čerpá a následně vytváří z okolního vzduchu kyslík (jeho koncentrace dosahuje až 95 %) a pod tlakem jej vstřikuje v kombinaci se speciálními aktivními koncentráty hluboko do pokožky obličeje a dekoltu. Zde okamžitě působí na buňky jako „regenerační šok“. Již za 48 hodin od první aplikace se na pokožce objevují viditelné změny – pleť je mladistvější, vyhlazená, rozzářená a zároveň krásně jemná.

Ošetření je příjemné, relaxační i antialergické. Je doporučováno ženám i mužům, kteří chtějí mít svou pleť mladistvější a zdravější, a to i bez chirurgického zákroku. Kyslíková terapie atomizuje pokožku, čímž jí dodává osvěžující pocit, zvyšuje elasticitu a zdokonaluje její vzhled.

Účinky kyslíkového ošetření:

  • stimuluje produkci kolagenu a elastinu –⁠ pleť se postupně zpevňuje
  • redukuje jemné vrásky a reguluje vrásky hluboké
  • regeneruje a detoxikuje pokožku
  • spolupůsobení kyslíku a jedinečných speciálních aktivních koncentrátů
  • redukuje pigmentové a stařecké skvrny
  • pozitivně ovlivňuje léčbu akné
  • odstraňuje stopy únavy a stresu
  • dokonale hydratuje pokožku

Výsledky kyslíkové kúry OXIS

Reference

Paní byla naprosto úžasná a velice příjemná. Před zákrokem vše vysvětlila. Prostředí salonu bylo velice pěkné.

Alena

Epilace

Už delší dobu mě trápily bolesti zad, ani návštěva ortopeda a následný rentgen nic neodhalili. Na doporučení známé jsem se domluvil s paní Divíškovou na aplikaci tejpů. I přes počáteční nedůvěru jsem byl velmi mile překvapen. Paní Divišková mi podrobně vysvětlila, jak vše funguje i techniku nalepování pružných pásek. Za necelé tři týdny jsem se zase mohl vrátit k plné zátěži na fotbale. Tuto techniku na bolavá záda mohu jen doporučit.

 
Michal

Tejpování

Všechny reference

Pošlete nám nezávaznou poptávku

nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.