Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

 

Reference

Ing. Jan Vaněček

Ing. Jan Vaněček, Hradec Králové

Dobrý den,
tímto dopisem bych chtěl vyjádřit poděkování za provedené služby paní Vladimíře Divíškové. Po dvou procedůrách se můj celkový zdravotní stav zlepšil, hlavně otok v oblasti kolene po operaci. S radostí v srdci se snažím doporučovat všem známým i těm, s kterými duskutuji ohledně různých zdravotních problémech.

Ing. Iva Strachotová, DiS.

Ing. Iva Strachotová, DiS.

Do Queen studia jsem přišla po 8měsíčním užívání ATB, které vyústilo ve 2 operace. Následkem léků tělo přestalo pracovat jak mělo, zastavilo se mi hubnutí (jsem pod dohledem osobního trenéra, před obtížemi -20kg, po nich ani dkg), přidalo se natékání končetin, únava a další drobné problémy. Lymfatické masáže mi doporučila má Pražská lékařka. S paní Diviškovou byla bezvadná domluva, nyní mám za sebou 10 návštěv a musím říct, že otoky jsou pryč, zlepšilo se mi trávení, rozeběhl úbytek váhy, zlepšila se regenerace po cvičení i pocit únavy, a celkově se cítím lépe. Aktuálně pracujeme na odladění intervalu pro pravidelné udržovací návštěvy a já mohu jen a jen doporučit.

Alena Dostálová

Alena Dostálová

Dobrý den, ráda bych se podělila o své zkušenosti s ultrazvukovou liposunkcí v oblasti břicha.Již po prvním ošetření jsem byla velice mile překvapena z výsledku, který byl okamžitě viditelný. Na každé další ošetření se již těším z dalšího úbytku centimetrů v pase a jsem maximálně spokojena. Děkuji p. Divíškové za příjemné prostředí, profesionální i lidský přístup a super výsledky.

Jan Pošík

Jan Pošík

Před více jak rokem jsem měl problémy s tzv. tenisovo - oštěpařským loktem(bolesti z obou stran loktu). Po pěti návštěvách v Queen studiu s využitím vitalizační masáže většina bolestí ustoupila a mohl jsem bez problémů pokračovat ve sportování. Minulý měsíc mě začaly bolet záda a vitalizační masáž mě opět pomáhá od bolesti a zlepšuje pohyblivost páteře. Queen studio doporučuji při problémech s pohybovým aparátem a svalových bolestech.

Michal

Michal

Už delší dobu mě trápily bolesti zad, ani návštěva ortopeda a následný rengen nic neodhalili. Na doporučení známé jsem se domluvil s paní Divíškovou na aplikaci tejpů. I přes počáteční nedůvěru jsem byl velmi mile překvapen. Paní Divišková mi podrobně vysvětlila jak vše funguje i techniku nalepování pružných pásek. Za necelé tři týdny jsem se zase mohl vrátit k plné zatěži na fotbale. Tuto techniku na bolavá záda mohu jen doporučit.

Vzhledem ke svým problémům s ramenem, jsem navštívila na doporučení své dcery studio Queen v Hradci Králové, v Hradecké ul. a po domluvě s příjemnou majitelkou studia paní Diviškovou jsem začala absolvovat procedury Evo 3 již v únoru letošního roku. Studio mě nadchlo hned při první návštěvě, neboť na mě dýchlo krásné, voňavé, čisté prostředí vybavené moderními přístroji, s příjemnou a sympatickou majitelkou.

Těmito procedurami jsem se vyhnula pravděpodobně zákroku u odborného lékaře. Rameno po půl roce již nebolí, ale přesto 1x měsíčně preventivně navštěvuji toto studio včetně procedury, neboť relaxační pobyt uvnitř studia na mě působí velice blahodárně. Jsem moc spokojena a doporučuji využít tyto i další procedury dalším lidem trpícím problémy pohybového aparátu. Ještě jednou děkuji majitelce studia Queen za odbornou péči.

V Queen studiu jsem podstoupila lymfatickou zeštíhlující masáž a musím říct,že jsem byla maximálně spokojená. Vše mi bylo důkladně vysvětleno, jednání fantastické, domluva byla skvělá a všem mohu toto studio jen doporučit! Určitě to nebyla moje poslední spolupráce.

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Divíškové. Queen studio jsem začala navštěvovat, protože mě trápily zdravotní problémy ohledně natékání dolních končetin a celkové zavodnění celého těla. Tyto problémy jsem měla od porodu své dvouleté dcery, nic nepomáhalo, nohy stále bolavé a nateklé, ani se nedařilo cvičením dostat dolů kila nabraná v těhotenství.

Proto jsem vyzkoušela ruční lymfatickou masáž přístrojem ED-One. Už po třetí masáži se dostavily výsledky, nohy přestaly natékat a bolet, dokonce jsem zaznamenala i změnu tvaru postavy. Na masáže chodím už měsíc a jsem velice spokojená, neboť konečně po dvou letech jsem objevila to co mě pomohlo od mých zdravotních problémů. Znovu jsem začala i cvičit a cítím se opravdu skvěle.

Jestli máte stejné problémy určitě neváhejte a navštivte Queen studio paní Divíškové, vřele doporučuji. Spokojená zákaznice Zimová Lucie

Queen studio - paní Divíškové má příjemné zázemí se špičkovým vybavením , velmi profesionálním a individuálním přístupem.

Se službami jsem velmi spokojen a budu je využívat i nadále , protože mi velmi pomohly od mých zdravotních problémů.

Mohu jen doporučit !!!

Rychlý kontakt

+420 607 127 127
+420 606 835 919

info@queen-studio.cz

Farářství 1760/6, Hradec Králové

Další kontakty


Novinky

Lymfotaping

Lymfotaping

Lymfotaping: Speciální technika nalepování pružných pásek v souladu s lymfatickým systémem a zásadami lymfodrenáže

Formování prsou - unikát v ČR!

Jako jediní v ČR máme unikátní přístroj na formování prsou Evolution 3

Queen studio v časopisu Glanc

Queen studio v časopisu Glanc

Pokud jste si koupili časopis Glanc, určitě jste viděli i naší reklamu

Více aktualit