Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

 

Fotoepilace přístrojem PLW

Rychlá a účinná epilace a 3D fotoomlazování

Foto epilační přístroj PLW

PLW je výsledkem neustálého vývoje a inovací v oblasti využití pulsního světla. V tomto zařízení se využívá patentované technologie HPPL (High Power Pulsed Light) společně s výkonným systémem chlazení s dvakrát destilovanou vodou což umožňuje maximální bezpečnost a rychlou a účinnou epilaci, fotoomlazení, ošetření akné, teleangiektázi, pigmentové skvrny a strie.

Trvalá fotoepilace:

Epilace s přístrojem PLW probíhá na základě světelného záblesku transformovaného na teplo, který procházející přes pokožku a zasahuje vlasový kořínek. Zároveň ho tím oslabuje a zatavuje cévky, které vyživují samotný vlasový kořínek a tím dochází k jeho zničení. Tímto způsobem se dosahuje zredukování jejich růstu po každém jednom ošetření. Touto metodou je možné ošetřit všechny barevné typy chloupků na jakékoliv části těla.

3D fotoomlazení:

Fotorejuvenizace je v současnosti nejůspěšnější neinvazivní metodou bez použití chrurgického zákrouku na omlazení a regeneraci pokožky. Při této metodě se používá pulzní světlo, kdy světelný paprsek prochází do hlubších vrstev pokožky a podporuje tvorbu kolagenových vláken, které slouží k vypínání pokožky. Touto metodou se redukují vrásky, zpevňují se kontury tváře, navíc dochází také k barevnému sjednocení pleti, eliminaci drobných cévek a k stáhnutí rozšířených pórů. Touto metodou může být ošetřena jakákoliv část lidského těla. Je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Akné:

Pulzní světlo je technologií určenou na terapeutickou a alternativní léčbu problémů s akné. Aktivní mechanizmus je založený na přesném působení světelného paprsku na P.Acne bakterii, která tvoří akné a je velmi citlivá právě na tento druh záblesku světla. Nasvícením P.Acne bakterie dochází k jejímu postupnému rozkladu a ukončení zápalového procesu.

Teleangiektázi – rozšířené cévky:

Světelným paprskem je možné ošetřovat rozšířené cévky na tváři až do průměru cca 1 mm. Nasvícením cévky dochází k jejímu zastavení a postupné eliminaci. Celková úspěšnost ošetření závisí také na hloubce uložení cévky.

Pigmentové skvrny:

Pulzní světlo je technologií vhodnou také na řešení pigmentových skvrn. Jejich postupným nasvícením dochází k úbytku pigmentu a celkovému zblednutí. Pigmentové skvrny se dají ošetřovat lokálně, nebo v rámci fotoomlazení.

Oblasti aplikace:

  • fotoomlazení
  • ošetření akné
  • teleangiektázi
  • pigmentové skvrny
  • strie
  • korekce jizev

Díky mobilitě přístroje PLW lze po dohodě ošetření provádět i z pohodlí Vašeho domova.

Výsledky fotoepilace

Rychlý kontakt

+420 607 127 127
+420 606 835 919

info@queen-studio.cz

Farářství 1760/6, Hradec Králové

Další kontakty


Novinky

Lymfotaping

Lymfotaping

Lymfotaping: Speciální technika nalepování pružných pásek v souladu s lymfatickým systémem a zásadami lymfodrenáže

Formování prsou - unikát v ČR!

Jako jediní v ČR máme unikátní přístroj na formování prsou Evolution 3

Queen studio v časopisu Glanc

Queen studio v časopisu Glanc

Pokud jste si koupili časopis Glanc, určitě jste viděli i naší reklamu

Více aktualit