Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

 

Jak se zbavit chloupků jednou provždy

Už vás nebaví neustálé holení a chcete se chloupků zbavit navždy? Máte šanci. Dokonce ne jen jednu. Trvalé odstranění chloupků se provádí několika způsoby. Můžete zvolit laser nebo fotoepilaci. Na malé oblasti se pak používá elektrická jehla.

U všech případů jde o to, odstranit chloupek i s vlasovou cibulkou, či chcete-li folikulem, aniž by došlo k poškození kůže. Rovněž takřka u všech metod platí, že čím tmavší chloupek, tím větší úspěch se dá očekávat.

Laserová epilace

Konečný ortel nad chloupky vám pomůže vynést laserová epilace. Zárodečná část chloupku je při ní zničena laserovým paprskem, který do něj pronikne přes kůži. Pomocí této metody si můžete nechat epilovat všechny partie, ovšem vždy je nutná předchozí konzultace s lékařem. K takovému zákroku je však nutné něco obětovat. Protože je po epilaci důležité chránit ošetřená místa před slunečním zářením, je lepší zákrok naplánovat v jiných než letních měsících.

Rovněž se chloupků nezbavíte hned po jedné proceduře. Chloupky totiž dorůstají postupně, takže je nutné epilaci několikrát po sobě opakovat. Laserová epilace není bezbolestná, ale díky tomu, že ty nejkvalitnější lasery mají systém chlazení, je zákrok méně bolestivý.

Bezbolestné řešení: fotoepilace

V tomto případě se chloupky odstraňují pulsním nebo modrým světlem. Světlo působí přímo na zárodečnou část chloupku tak, že už nikdy nevyroste. Stejně jako u laseru je nutné tento zákrok opakovat minimálně třikrát. Na rozdíl od laserové epilace, která trochu bolí, je fotoepilace bezbolestná. Na oba typy epilace je nutné se připravit dopředu.

Několik týdnů před zákrokem se také doporučuje chloupky jen zastřihávat nebo holit. Nesmí se žádným způsobem vytrhávat. Stejně tak se po tuto dobu nedoporučuje opalování daných míst.

Elektrická jehla

Elektrická jehla se používá jen na malá místa, například na odstranění chloupků na obličeji či na krku. Epilace probíhá tak, že se jehla vsune přímo do vlasové folikuly, odkud chloupek vyrůstá a zničí ji. Na rozdíl od jiných metod lze pomocí ní odstranit i velmi světlé až bílé chloupky. Většinou se je podaří odstranit trvale, avšak tato forma epilace není bez bolesti. Pro někoho může být bolestivější více, pro jiného méně.

Rychlý kontakt

+420 607 127 127
+420 606 835 919

info@queen-studio.cz

Farářství 1760/6, Hradec Králové

Další kontakty


Novinky

Lymfotaping

Lymfotaping

Lymfotaping: Speciální technika nalepování pružných pásek v souladu s lymfatickým systémem a zásadami lymfodrenáže

Formování prsou - unikát v ČR!

Jako jediní v ČR máme unikátní přístroj na formování prsou Evolution 3

Queen studio v časopisu Glanc

Queen studio v časopisu Glanc

Pokud jste si koupili časopis Glanc, určitě jste viděli i naší reklamu

Více aktualit