Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

 

Blahodárný kyslík

Vrásky, únava, nespavost, akné, dýchací potíže, ale třeba i srdeční onemocnění. Při všech těchto obtížích se s úspěchem využívá blahodárná síla kyslíku. Jeho účinky jsou nepopiratelné, chválí si ho jak v lékařství, tak v kosmetice.

Existují dva způsoby, jakými lze kyslík využít. Buď jej dýcháme nebo se s ním ošetřuje naše pokožka.

Oxygenoterapie

Když kyslík dýcháme, mluvíme-li o oxygenoterapii. Jde o inhalaci kyslíku, která je prováděna buď pomocí masky nebo nosní cévky. Pacient čtyřicetiprocentní směs kyslíku a vzduchu dýchá minimálně dvacet minut. Inhalaci je nutné několik dní opakovat, ideálně pětkrát. Tato metoda se využívá jak v lékařství k léčebným a regeneračním procedurám, tak i v nejrůznějších wellnes centrech.

A komu prospívá?
Takřka všem. Doporučuje se především po náročné psychické i fyzické práci, zvyšuje totiž činnost těla i mozku. Posilujeme jí obranyschopnost organismu proti infekcím či cévním onemocněním. Výborně pomáhá při potížích s dýchacím systémem, cukrovkou nebo vysokým krevním tlakem. Ocení ji lidé trpící migrénami či nespavostí a také ženy v klimakteriu. A v neposlední řadě má mimořádně příznivý vliv na lidskou psychiku.

Pomáhá léčit deprese a dokáže nás obrnit proti stresu. Oxygenoterapie je tedy vhodná takřka pro každého. Výjimku představují lidé s epilepsií, zvýšenou činností štítné žlázy anebo pacienti po transplantaci orgánů. V takových případech se inhalace kyslíku nedoporučuje.

Kyslíková kúra

V kosmetice se pak kyslík užívá především k ošetření pleti. Při kyslíkové kúře tedy zákazník kyslík nedýchá, ale vstřebává ho jeho pokožka.

Jak taková procedura probíhá?
Vysoce koncentrovaný kyslík v kombinaci s dalšími výživnými složkami se aplikuje na pokožku pomocí vzduchové „pistole.“ Efekt je viditelný už po 48 hodinách po ošetření. Výsledkem je obnovená a vyhlazená pleť a vůbec celkově rozzářená pokožka.

Taková kyslíková kúra dokáže redukovat i jemné vrásky a pleť je po ní pružnější. Kyslíková kúra se hodí pro všechny typy pleti i věkové skupiny. Neuškodí ani lidem s velmi citlivou pokožkou a těm, kteří mají problematickou pleť zase pomůže od ucpaných póru a zmírní tvorbu mazu.

 

Rychlý kontakt

+420 607 127 127
+420 606 835 919

info@queen-studio.cz

Farářství 1760/6, Hradec Králové

Další kontakty


Novinky

Lymfotaping

Lymfotaping

Lymfotaping: Speciální technika nalepování pružných pásek v souladu s lymfatickým systémem a zásadami lymfodrenáže

Formování prsou - unikát v ČR!

Jako jediní v ČR máme unikátní přístroj na formování prsou Evolution 3

Queen studio v časopisu Glanc

Queen studio v časopisu Glanc

Pokud jste si koupili časopis Glanc, určitě jste viděli i naší reklamu

Více aktualit